HOME < NASZE USŁUGI

Kancelaria adwokacka Adriany Woś-Myśliwiec świadczy usługi prawne w zakresie foreclosure, bankructwa, deportacji, prawa imigracyjnego i cywilnego.

Ze wzgledu na unikalną sytuację finansową każdej osoby, pomagamy wybrać najlepsze rozwiązanie prawne!


Czy wiesz, że jeśli borykasz się z poważnymi problemami finansowymi i rozważasz bankructwo masz do wyboru kilka rożnych opcji? Jedne osoby decydują się na Rozdział 7, inne na Rozdział 11, a jeszcze inne na Rozdział 13. Udzielamy pomocy przy rozważaniu tych alternatywnych rozwiązań, które mogą pomóc w uniknięciu konieczności ogłoszenia bankructwa.

Zanim zdecydujesz się na ten ostateczny krok zgłoś się do nas po fachową i profesjonalną poradę.


Gdy grozi ci foreclosure, być może nie musisz stracić swojego domu. W obronie przed foreclosure dostępne są różne opcje, które mogą być dla Ciebie korzystne.

Pracując nad twoją sprawą bierzemy pod uwagę wszelkie okoliczności, które pomogą Ci podjąć decyzję, czy możesz i czy powinieneś bronić się przed foreclosure.


W przypadku, gdy przeciwko tobie, lub komuś z twojej rodziny toczy się postępowanie deportacyjne, musisz wiedzieć, że posiadasz pewne prawa i możliwości. Istnieje kilka różnych linii obrony, które są zależne od spełnienia pewnych warunków.

Podczas konsultacji ustalamy czy w twoim przypadku faktycznie istnieje możliwość obrony przed deportacją oraz dobieramy najlepszą możliwą strategię.


Podobnie jak wielu innych adwokatów my również reprezentujemy naszych klientów i chętnie posłużymy ci naszą pomocą prawną. Wystarczy, że zadzwonisz do naszego biura i umówisz się na konsultację.

UWAGA! Ostrzegam, że każda indywidualna sprawa posiada odrębne fakty, które mogą mieć inny wpływ na końcowy rezultat sprawy, wniosku imigracyjnego czy petycji o bankructwo.

Powyższy artykuł ma charakter ogólny i w żadnym razie nie może zostać odebrany jako porada prawna, czy jako podstawa do udzielania porad prawnych. Nie przyczynia się on również do utworzenia relacji typu "adwokat / klient" pomiędzy autorką i czytelnikiem. Jest to artykuł reklamowy, zawierający ogólne i powierzchowne informacje.

Przed wypełnieniem jakichkolwiek dokumentów należy skonsultować sprawę z adwokatem.

1 Uprzejmie informujemy, że nie możemy reprezentować naszch klientów w jakiejkolwiek sprawie dotyczącej Municipal Court w Bergen County, ponieważ nasz główny adwokat jest prokuratorem w tej właśnie placówce prawnej.